Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Genoa dhe Nice pas Kastriot Imerit, klubi italian ka bërë ofertë zyrtare te Servette

Mesfushori i Servette, Kastriot Imeri, vazhdon të bëjë bujë, ku interesimi për të nga kampionatet e mëdha po rritet.

Klubi i parë që shprehu interesim ishte Nice nga Ligue 1, me francezët që po kërkojnë të kompensojnë largimet e Lucas Da Cunha dhe Alexis Claude-Maurice. Imeri është një opsion shumë serioz për mesfushën e Nice.

Në ditët e fundit është shfaqur edhe një interesim nga Genoa e Seria A.

Klubi i Serie A ka bërë një ofertë konkrete, disa miliona euro për shqiptarin. Kontrata e tij me Servette skadon në vitin 2023.

Klubi është gjithashtu në kërkim të një trajneri të ri pasi Bruno Labbadia e ka refuzuar klubin, me Davide Ballardini dhe Andriy Shevchenko, që janë shkarkuar gjatë këtij sezoni. 

Go to TOP