Zhduket një vajzë në Podujevë, policia jep detaje

Një person është zhdukur në Podujevë.

Kështu ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Një person ka raportuar në polici së vajza e vëllait të tij është zhdukur dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është nën hetime.

“Podujevë, 10.12.2021-07:00. Me 12.12.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se , vajza e vëllait të tij, viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti në procedurë hetimore”, thotë policia. 

Go to TOP