Zhduket një grua në Gjakovë

Një grua është zhdukur në Gjakovë.

Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë i cili ka thënë se viktima është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohur për vendndodhjen e saj.

Policia bën me dije se rasti është duke u hetuar nga ekipet relevante.

Go to TOP