उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Zgjedhjet në Çeki: Gjenerali i pensionuar mposht miliarderin Andrej Babish për President

Gjenerali i ushtrisë në pension Petr Pavel mundi miliarderin populist Andrej Babish në një balotazh të shtunën për t’u bërë presidenti i ri çek.

Pavel, 61-vjeç, do të ketë pasojë presidentin kontrovers Milosh Zeman në postin kryesisht ceremonial, por prestigjioz.

“Presidenca ime do të ketë sukses vetëm kur ne të gjithë të kemi sukses së bashku”, i tha Pavel një turme brohoritëse të mbështetësve të tij, raporton AP.

Me fletët e votimit nga 97% e pothuajse 15,000 qendrave të votimit të numëruara nga Zyra e Statistikave Çeke, Pavel kishte 57.8% të votave krahasuar me 42.2% për Babish.

Pavel është një ish-kryetar i komitetit ushtarak të NATO-s, organi më i lartë ushtarak i aleancës.

Ai mbështeti plotësisht mbështetjen ushtarake dhe humanitare të vendit për Ukrainën në luftën e saj kundër Rusisë dhe e sheh të ardhmen e Republikës Çeke të lidhur me anëtarësimin në Bashkimin Evropian dhe NATO.

Kjo është humbja e dytë e madhe për Babish 68-vjeç, i cili është një ish-kryeministër. Lëvizja e tij qendrore ANO (PO) përfundoi në opozitë pasi humbi zgjedhjet e përgjithshme të vitit 2021.

Babish ishte mbështetur nga Zemani, me të cilin ndan pikëpamjet euroskeptike dhe zakonin e përdorimit të retorikës anti-migrante.

Pavel dhe Babish morën pjesë në raundin e dytë të votimit sepse asnjë nga tetë kandidatët fillestarë nuk mori shumicën absolute në raundin e parë dy javë më parë.

Zeman ishte presidenti i parë i zgjedhur me votim popullor. Mandati i tij i dytë dhe i fundit pesë-vjeçar skadon në mars. Ligjvënësit zgjodhën dy presidentët e mëparshëm, Vaclav Havel dhe Vaclav Klaus.