Life Style - Funny

Xhensila Myrtezaj realizon një tjetër fotosesion dhe duket kaq bukur

Xhensila Myrtezaj i është përkushtuar shumë karrierës së saj muzikore duke sjellë hite të reja verore.

Ajo është pothuajse çdo ditë active në Instagramin e saj ku publikon foto dhe video nga jeta e përditshme.

Së fundmi, ajo ka reaklizua një fotosesion në të cilën paraqitet më joshëse se kurrë.

Këngëtarja shihet e veshur me një veshje në ngjyrë gjelbërt teksa bien në sy edhe nuancat e fytyrës së saj

.“Është në sy, gjithmonë më sy”, ka shkruar Xhensila në mbishkrimin e fotografive.

Shfaq më shumë
//usounoul.com/4/3473483