Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Xavi vendos për një takim të vështirë me Dembelen

Trajneri Xavi Hernandez ende thuhet se është i hapur për situatën e sulmuesit Ousmane Dembele te Barcelona.

Dembele është ende drejt një largimi nga Barcelona pasi ka rezistuar rinovimin e një kontrate të re deri në këtë pikë.

Sulmuesi anësor gjithashtu refuzoi të largohej nga klubi gjatë afatit kalimtar, duke vazhduar të shprehte dëshirën e tij për të qëndruar në Camp Nou.

Problemi për Dembelen është se numrat nuk mblidhen, me Barçën që nuk dëshiron dhe në një farë mase nuk është në gjendje të vazhdojë të paguajë para të mëdha për francezin.

Tani duhet të merret një vendim se çfarë duhet të bëjë Barça me Dembelen.

A duhet të vazhdojnë të përpiqen të arrijnë një marrëveshje ndërsa luajnë me të, thjesht ta përdorin atë deri në fund të sezonit përpara se ta humbin atë për asgjë ose diçka në mes?

Sipas gazetës Sport, Xavi do t’i japë Demeles edhe disa ditë për t’i zgjidhur gjërat përpara se të ulet me të dhe drejtuesit e klubit për të gjetur se çfarë do të ndodhë më pas.

Kuptohet se takimi do të përcaktojë se çfarë do të ndodhë më pas përpara ndeshjes kryesore të Barcelonës në La Liga me Atletico Madrid këtë fundjavë.

Go to TOP