Vetura godet tre këmbësor në Vushtrri

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në Vushtrri ku një veturë ka goditur tre këmbësor.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Aksident trafiku me lëndime, i ndodhur rreth orës 20:00, në rrugën ,Dëshmorët e Kombit” në Vushtrri, në aksidnet janë përfshirë një veturë dhe tre këmbësor. Tre këmbësorët e lënduar janë dërguar për tretman mjeksor”, tha ai.

Go to TOP