Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Vesa shfaqet atraktive në imazhet e reja pas daljes nga Big Brother VIP Kosova 2

Vesa Vllasaliu ishte banorja e fundit e eliminuar nga edicioni i dytë i Big Brother VIP Kosova.

Pas daljes nga shtëpia e famshme, ajo tashmë ka nisur të ambientohet dhe të iu rikthehet angazhimeve.

Vesa është bërë gjithashtu aktive në rrjetet sociale kur hyrja e saj në BBVK ka ndikuar në rritjen e ndjekësve dhe vetëm në Instagram ajo tashmë numëron mbi 135 mijë të tillë.

Foto: Vesa Vllasaliu/Instagram

Dhe së fundmi Vesa ka sjellur disa imazhe të reja, teksa duket tejet elegante e veshur në një fustan të gjatë të zi.

Teksa ajo shkëlqeu me paraqitjen atraktive, të shumta ishin komentet e admiruesve të saj.

Foto: Vesa Vllasaliu/Instagram

Ndryshe, kujtojmë që Vesa me një postim të gjatë kishte reaguar pas eliminimit nga gara për çmimin e madh të BBVK.

Mes tjerash ajo tha se me largimin e saj populli kishte zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin.

Go to TOP