Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Ukrainasit hedhin në erë anijen e ushtrisë ruse, e godasin me dron kamikaz – publikohen pamjet e sulmit

Ukrainasit këtë javë kanë sulmuar në masë të madhe anijet e flotës ruse në Detin e Zi.

Nga sulmet raketore në flotën ruse – që i goditën me raketa Storm Shadow të marra nga Britania e Madhe, ukrainasit i kanë shkaktuar humbje të mëdha ushtarëve të Kremlinit, transmeton Telegrafi.

Një video e filmuar nga ajri, shfaq momentin kur droni kamikaz i ukrainasve e godet direkt anijen e ushtrisë ruse që ishte në lëvizje.
Si pasojë e këtij sulmi anija është neutralizuar dhe pas disa sekonda është fundosur. Nga pamjet e kamerës në dron, shihet se shpërthimi ishte shumë i fuqishëm.

Madje edhe copëzat e anijes shihen duke fluturuar kur ndodhë përplasja e dronit, e disa ushtarë rusë përfundojnë në ujë duke notuar.

Go to TOP