U nis për në shkollë dhe s’u kthye më, zhduket 12-vjeçarja në Pejë

Një 12-vjeçare është raportuar e zhdukur në Pejë.

Rastin në polici e ka lajmëruar babai i saj i cili ka thënë se ajo ka dalë nga shtëpia për të shkuar në shkollë dhe nuk është kthyer më.

Rasti është nën hetime.

Go to TOP