Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Trajneri i Leipzig para ndeshjes me Real Madrid: Nuk kemi frikë nga askush

Trajneri i Leipzig, Marco Rose, ka thënë se skuadra e tij nuk ka frikë nga askush.

Deklarata ka ardhur para përballjes së parë me Real Madrid në 1/16 të finales së Champions League. Ndeshja e parë mes dy ekipeve do të zhvillohet të martën në Gjermani. 

Rose para ndeshjes ka shprehur besim tek skuadra e tij. 

“Ne kemi një skuadër të mirë, lojtarë të mirë. Ne do të japim gjithçka në fushë dhe do të shfrytëzojmë shanset tona. Ne duam të marrim një rezultat të mirë në këtë ndeshje të parë”, ka thënë Rose. “Nuk kemi frikë nga askush”. 

Go to TOP