Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt – ai shënon dhe shkon feston para tyre

Jamie Vardy shënoi golin e vetëm në ndeshjen ku Leicester luajti kundër Bristol City dhe festoi duke vrapuar drejt tifozëve kundërshtarë.

Tifozët e Bristolit kanë thirrur me fjalë përçmuese për gruan e Vardyt gjatë ndeshjes dhe ai u hakmor pasi shënoi gol.

Ai shënoi nga pika e bardhë dhe më pas vrapoi nëpër fushë për të festuar golin para tribunës me tifozët mysafirë.

Madje ai kërkoi nga bashkëlojtarët që të mos i afroheshin, vetëm për të shkuar para tyre dhe për të festuar.

Me këtë fitore, Leicester qëndron në krye të Championship me pikë të barabarta me Ipswich Town që është i dyti.

Go to TOP