Të shtëna me armë zjarri në Vushtrri, sekuestrohen pesë gëzhoja

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në Stanovc te Epërm të Vushtrrisë, ku në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar pesë gëzhoja të kalibrit 7.65 mm.

“Është raportuar për të shtëna me armë zjarri në një lokal. Njësit policore kanë dal në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur dhe sekuestruar pesë gëzhoja të kalibrit 7.65 mm”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Go to TOP