Sulmoi familjarët dhe demoloi orenditë shtëpiake, arrestohet

Një person është arrestuar në Gjilan pasi që i njëjti kishte sulmuar familjarët e tij dhe kishte demoluar disa orendi nëpër shtëpi.

Sipas raportit policor, me vendim të prokurorit pas inicimit të rastit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Go to TOP