Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Sulmohet seksualisht nga tre persona e mitura në Podujevë

Një vajzë e mitur është sulmuar seksualisht nga tre person në Podujevë.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se rasti ka ndodhur më 2 nëntor.
Sipas Policisë lidhur me rastin është njoftuar prokurori për të mitur dhe zyrtari i Qendrës për Punë Sociale.

“SULM SEKSUAL/Podujevë 02.11.2022 – 13:00. Me 18.11.2022 viktima femër kosovare e mitur ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga tre persona të dyshuar. Është njoftuar prokurori për të mitur dhe zyrtari i Qendrës për Punë Sociale”, thuhet në raportin e PK-së.

Më tej thuhet se rasti është duke u hetuar.

Go to TOP