Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Sot, moti në Kosovë

Moti në Kosovë do të jetë me vranësira dhe reshje shiu të intensitetit të dobët.
Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 e 2 gradë Celsius.

Ndërkaq maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5 e 7 gradë Celsius, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.
Mot i ngjashëm pritet edhe ditët në vijim.

Go to TOP