Kosova.info

Sot, moti në Kosovë

Moti në Kosovë do të jetë me vranësira dhe reshje shiu të intensitetit të dobët.
Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 e 2 gradë Celsius.

Ndërkaq maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5 e 7 gradë Celsius, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.
Mot i ngjashëm pritet edhe ditët në vijim.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort