उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Shtrenjtohen biletat e trafikut urban,lirohet mujorja

Komuna e Prishtinës me qëllim të përmirësimit të shërbimit të transportit publik dhe inkurajimit të qytetarëve për përdorimin e autobusëve, nga 40 cent, sa ishte pagesa për të lëvizur me autobusët e tyre u bë 50 cent.

Ky shtrenjtim për 10 cent dikujt nuk po i duket shumë.

“Nuk është shumë unë për veti e arsyetoj nuk është shtrenjtë 50 cent”, ka thënë një qytetarë.

Por kështu nuk mendojnë edhe të tjerë udhëtar. Bile thonë se shtrenjtimi i tyre po bëhet në kohën më të papërshtatshme.

“Me llogarit situatën me çfarë rrogash jena, shumë shtrenjtë është”, ka thënë një qytetarë tjetër.

Derisa për t’iu përshtatur nevojave të të gjithë qytetarëve në planin tarifor u përfshinë biletat javore dhe ditore shumëpërdorimëshe.

Ato ditore që përfshijnë udhëtime vajtje-ardhje pa limit përgjatë 24 orëve kanë çmimin 80 cent, kurse ajo javore kushton 4 euro.

Plani i ri tarifor do të aplikohet nga data 31 janar 2023./Klankosova.tv