Santiana e “djegë” Instagramin me fotografitë e reja

Santiana Maloku vazhdon të mbesë në qendër të vëmendjes pavarësisht se “Big Brother VIP” ka përfunduar tash e disa javë.

Ajo është duke i shijuar ditët jashtë shtëpisë pas qëndrimit 100 ditor.

Përveç se po merret me projekte të reja, ajo po gjen kohë të kujdeset për veten raporton Indeksonline.

Në fotografitë që ka postuar së fundmi, Santiana duket e kuruar, teksa shfaq linjat e jashtëzakonshme trupore në një fustan të zi të shkurtë dhe një palë çizme.

Se sa “flakë” duket, shikojeni vet!

Go to TOP