उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Samsung punëson ish-ekzekutivin e TSMC-s

Sipas Korea Herald, Samsung ka punësuar një ish-punëtor të rangut të lartë të TSMC, i cili quhet Lin Jun-cheng.

Ai kishte punuar për kompaninë tajvaneze për rreth 19 vjet, dhe para kësaj ai kishte punuar në Micron Technology.

Lin Jun-cheng do të drejtojë ekipin e Advanced Packaing të Samsung, pjesë e divizionit Device Solutions, i cili është një pjesë thelbësore e zhvillimit të çipave. Në TSMC ai kishte punuar në zhvillimin e teknologjisë së paketimit 3D, kështu që ky mund të jetë një sukses i madh për gjigantin e teknologjisë koreane, raporton GSM Arena.

Edhe pse mjaft të aftë, çipat Exynos të Samsung për telefonat e mençur janë kritikuar shpesh.

Çipat e Qualcomm janë shpesh më të fuqishëm në përgjithësi, falë Adreno GPU, ndërsa procesi i prodhimit të TSMC është padyshim më efikas. Kështu që seria e këtij viti Galaxy S që do të vinte në një variant Snapdragon ishte shumë e gjatë.

Punësimi i fundit sugjeron që Samsung po ristrukturohet dhe së shpejti do t’i japë një tjetër lëvizje. Nëse Lin Jun-cheng arrin t’i kthejë gjërat në vend, kjo do të tërhiqte potencialisht disa klientë shumë të nevojshëm, të tillë si Apple dhe Qualcomm, të cilët tani janë duke bashkëpunuar me TSMC për pjesën më të madhe të pajisjeve të tyre.