Kronika e zezë

Rrihen mes vete kunatat në Prizren

Një femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga kunata e saj.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 21:30, në Prizren.

Tutje në raport bëhet e ditur se viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor.

“Viktima femër  kosovare ka informuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga kunata e saj e dyshuara femër  kosovare. Viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor”, thuhet në raport.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort