Rrihen mes vete kamarieri dhe menaxheri i një lokali në Prishtinë

Policia ka njoftuar se janë rrahur mes vete menaxheri i një lokali në Prishtinë dhe kamarieri.

Palët janë liruar në procedurë të rregullt.

“LËNDIM I LEHTË TRUPOR- Prishtinë / 23.03.2024 – 03:17. Pas një mosmarrëveshje verbale në mes viktimës mashkull/kosovar, menaxher i lokalit dhe të dyshuarit mashkull/k, kamerier lidhur me punën, janë rrahur mes veti dhe si pasojë i dyshuari ka pranuar tretman mjekësor. Palët, pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.”

Go to TOP