Raportohet e zhdukur një vajzë e mitur në Gjakovë

Një vajzë e mitur është raportuar e zhdukur në Gjakovë.

Rasti është raportuar të hënën, në orën 12:50.

“Është raportuar se viktima femër kosovare  e mitur, ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vend ndodhja e saj”, thuhet në raport.

Rasti është duke u hetuar.

Go to TOP