Prizren – Sulmon fizikisht gjyshin e nënën, më pas arratiset

Policia e Kosovës njofton se një person pas një mosmarrëveshje verbale në familje ka kanosur dhe sulmuar fizikisht gjyshin dhe nënën e tij.

Sipas Policisë, një nga viktimat e rastit, ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

Rasti ka ndodhur në Prizren gjatë ditës së djeshme.

Go to TOP