Prishtinë: Një burrë raporton se që nga fillim i martesës ka pasur dhunë psiqike nga gruja e tij

Një burrë në Prishtinë ka raportuar se që nga fillimi i martesës ka pasur dhunë psiqike nga gruaja e tij.

Policia ka bërë të ditur se e dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se që nga fillimi i martesës, ka pasur dhunë psiqike nga bashkëshortja e tij e dyshuara femër kosovare. E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raportin e policisë.

Go to TOP