Prishtinë: Arrestohet një person, u prezantua rrejshëm si polic

Një person është arrestuar në fshatin Mramor të Prishtinës.

Sipas policisë, i dyshuari ishte prezantuar rrejshëm si zyrtar policor, ku e kishte ndaluar dhe kontrolluar një veturë.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh.

Go to TOP