Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

“Po paraqitemi mirë, por në sulm duhet të jemi të pamëshirshëm” – Gallagher tregon se çfarë duhet të bëj Chelsea për të dalë nga kriza

Chelsea nuk e ka nisur mirë sezonin e ri në Ligën Premier, pasi nga pesë ndeshje të zhvilluara ka grumbulluar vetëm pesë pikë.
Londinezët kanë bërë ndryshime të mëdha në afatin kalimtar veror, por të besuarit e Mauricio Pochettinos ende nuk kanë nisur të japin fryte duke marrë rezultate pozitive.

Conor Gallagher pranon se ky nuk ishte fillimi i sezonit që ai dhe shokët e tij të rinj shpresonin.

Me një fitore, dy barazime dhe dy humbje në pesë ndeshjet e para të Chelseat në Ligën Premier, ka padyshim vend për përmirësim.

Por Gallagher mbetet optimist për të ardhmen pasi ai beson se ne do ta shohim skuadrën të arrijë lartësi të reja pasi futbollistët e rinj të gjejnë themelet e tyre në Stamford Bridge.

“Chelsea ka sjellë disa talente masive këtë sezon dhe ne jemi shumë mirënjohës që i kemi në klub”, tha Gallagher për faqen zyrtare të klubit

“Ne po performojmë mirë derisa të arrijmë në sulm, ku duhet të jemi më të pamëshirshëm. Por ne jemi ende të sigurt si ekip, besim se do të përmirësohemi dhe besim se do të marrim edhe më shumë fitore”.

“Është një prej tyre ku ne nuk jemi mjaftueshëm klinikë dhe të pamëshirshëm në fazën përfundimtare dhe pak fat na nevojitet gjithashtu”.

“Ne kemi bërë shumë punë në stërvitje këtë javë, kështu që me kalimin e kohës do të krijojmë raste të mjaftueshme në ndeshje për të shënuar më shumë gola”, tha Gallagher.

Go to TOP