Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Plot shkëlqim e elegancë – Gigi Hadid mahnit në darkën “Residence X LuisaViaRoma”

Gigi Hadid duket elegante me një veshje kremi glamuroze teksa merrte pjesë në darkën “Residence X LuisaViaRoma” në Milano.

Hadid tregoi fizikun e saj me një veshje magjepsëse ngjyrë bezhë ndërsa mori pjesë në darkën e “Residence X LuisaViaRoma” në restorantin Il Baretto Milano të enjten (21 shtator), shkruan DailyMail.

Modelja 28-vjeçare ka treguar disa pamje jashtëzakonisht elegante gjatë Javës së Modës në Milano këtë javë.

Nëna e një fëmije tregoi trupin e saj të tonifikuar me një jelek kremi dhe shfaqi këmbët e saj të gjata me pantallona të ngjashëm.

Gigi kaloi nëpër rrugët italiane dhe pozoi për fotografët me njërën dorë në xhep.

Engjëlli i “Victoria’s Secret” shtoi një palë këpucë me ngjyrë gjithashtu bezhë dhe përshtati veshjen e saj me një çantë të vogël të mbërthyer.

Më herët gjatë ditës Gigi shfaqi barkun e saj të tonifikuar me bikini ngjyrë portokalli në një postim në Instagram.

Ajo ngarkoi foton për të shënuar ditëlindjen e tretë të vajzës së saj Khai dhe ndau një foto nga udhëtimi i tyre në plazh.

Gigi dukej e pabesueshme teksa shfaqej në bikini dypjesësh në ditën argëtuese me të bijën.

Go to TOP