Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Pas raportimeve që Rama po hetohet nga FBI, Abazi sulmon kryeministrin: Promaja në Ballkan “ta then qafën”

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, e ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, pasi ky po përfolet si person nën hetim nga FBI për shkak “të lidhjeve me ish-zyrtarin e FBI-së,  Charles McGonigal,

Abazi e ka përmendur Ramës idenë e ”Ballkanit të Hapur“.

”Kaq për Ballkanin e Hapur. Vazhdojmë me Procesin e Berlinit se ”promaja” në Ballkan ta then qafën“, ka shkruar Abazi në Facebook.

Një nga zyrtarët më të lartë të FBI-së është vendosur në dy akuza të hënën në darkë, ndër tjerash për udhëtime me shpenzime të paguara në Tiranë ku u takua me Edi Ramën dhe për marrjen e një shume prej 225 mijë dollarësh nga një shqiptaro-amerikan.  

Go to TOP