Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Olly Alexander pritet ta përfaqësojë Britaninë e Madhe në “Eurovision 2024”, me një këngë të shkruar nga Dua Lipa

Frontmeni i “Years & Years”, Olly Alexander thuhet se është ‘në bisedime të avancuara’ për të përfaqësuar Britaninë e Madhe në Eurovizionin e vitit të ardhshëm në Suedi.

Këngëtari, 33 vjeç, thuhet se është një fans i madh i konkurrencës dhe ‘i dëshpëruar’ për të qenë hyrja zyrtare e Britanisë për vitin 2024.

Drejtuesit e BBC- së pa dyshim shpresojnë të ndryshojnë fatin e Mbretërisë së Bashkuar pasi Mae Muller nuk arriti të impresiononte audiencën në fillim të këtij viti në konkursin në Liverpool, ku ajo përfundoi e dyta nga e fundit.

Sipas The Sun, Olly ka realizuar një këngë tërheqëse të shkruar nga Dua Lipa dhe producenti i saj Danny L Harle, truri i hitit të saj të fundit, “Houdini”.

“Është një ëndërr e realizuar për Olly. Gjërat nuk janë mjaft të mbyllura, por ai është i preferuari me shefat”, tha një burim.

“Olly ka thënë për shumë vite se ai dëshiron të ketë një goditje në të – dhe pasi u bashkua me Danny për këngën ai mendon se ne kemi një goditje të shkëlqyer”, thanë tutje burimet.

Përveçse është në krye të top-listave me “Years & Years”, Olly është vendosur edhe si aktor dhe ka udhëhequr kastin e dramës së çmimeve “It’s A Sin të Channel 4”.

Lajmi vjen pasi u raportua në fillim të këtij viti se BBC po rreshtonte Sophie Ellis-Bextor si hyrjen e radhës në Mbretërinë e Bashkuar.

Sophie, është një artiste e njohur me hite të tilla si “Murder On The Dancefloor”.

Go to TOP