Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Odegaard pas fitores ndaj West Hamit: Performancë e shkëlqyer

Kapiteni i Arsenalit, Martin Odegaard, është shprehur shumë i lumtur me fitoren ndaj West Hamit.

“Topçinjtë” deklasuan West Hamin (6-0), ndeshje kjo e luajtur të dielën në kuadër të Premier League-s.

William Saliba, Bukayo Saka (2), Gabriel Magalhaes, Leandro Trossard dhe Declan Rice, shënuan për fitoren e madhe të skuadrës së Mikel Artetës.

“Performancë e shkëlqyer”, ka thënë Odegaard.

“Nga fillimi e deri në fund e dominuam dhe kontrolluam lojën. Ishim vërtet të mprehtë para portës. Jam krenar për ekipin”, ka theksuar ai.

Odegaard kërkon nga skuadra e tij, të vazhdohet me këtë formë edhe në duelet e ardhshme.

“Ne jemi të fokusuar te vetja. Nuk na intereson shumë për ekipet e tjera. Ne vazhdojmë të punojmë shumë. Është një fitore e mirë dhe ne duhet të vazhdojmë kështu”, ka pohuar kapiteni i londinezëve.

Go to TOP