Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Nuk ndalet Arabia, pas shumë lojtarëve tani synon të rekrutojë edhe gjyqtarët kryesorë nga Premier Liga dhe Evropa

Arabia Saudite po kërkon të rekrutojë gjyqtarë kryesorë nga Premier League dhe në të gjithë Evropën me kohë të plotë, pasi ka shpenzuar më shumë se 800 milionë funte për lojtarët.

Gjyqtarët në Angli dhe në të gjithë Evropën – duke përfshirë disa që u shfaqën në Kupën e Botës 2022 në Katar – janë diskutuar nëse ata do të ishin të interesuar të transferoheshin në shtetin e Gjirit, raporton The Times.

Zhvillimi ka të ngjarë të jetë një shqetësim i madh për ligat evropiane nëse gjyqtarët e tyre më të mirë largohen për në Arabinë Saudite.

Klubet saudite mund të kërkojnë gjyqtarë ndërkombëtarë për ndeshje të profilit të lartë mes shqetësimeve nëse zyrtarët vendas mund të përballojnë presionin.

Go to TOP