Kosova.info

Nuk është Endri Çekiçi, kush është ‘partneri’ që po e shoqëron Megi Pojanin në Turqi?

Pas përfundimit të “Dancing With The Stars”, Megi Pojani dhe partneri i saj në kërcim Jurgen Balla kanë ruajtur një raport miqësor me njëri-tjetrin.

Madje duket se shoqëria e tyre është aq e ngushtë saqë kanë vendosur të udhëtojnë bashkë drejt Turqisë.

Dyshja kanë publikuar në profilet e tyre në Instagram momente nga më të ndryshmet, duke drekuar dhe darkuar nën shoqërinë e njëri- tjetrit.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort