Një person kapet me drogë në Prishtinë

Një person është kapur me drogë në Prishtinë.

Sipas raportit policor, tek i dyshuari gjatë kontrollit janë gjetur në posedim dhe konfiskuar një qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë dhe një mulli për bluarjen e substancave narkotike.

Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Go to TOP