Nis takimi i Konjufcës me presidentin e Këshillit Kombëtar të Zvicrës

Presidenti i Këshillit Kombëtar të Zvicrës, Eric Nussbaumer, po qëndron për vizitë në Kosovë.

Nussbaumer është pritur këtë të marte në takim nga kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca.

Bëhet e ditur se pas takimit, Konjufca dhe Nussbaumer do të mbajnë konferencë për media

Go to TOP