Kosova.info

Nënë për herë të dytë, aktorja zbulon gjininë e bebes!

Aktorja e njohur Eliona Pitarka do të bëhet nënë për herë të dytë. Njoftimin e dha pak ditë më parë, bashkë me bashkëshortin dhe të bijën, Galën.

Ndërsa një ditë më parë, i shoqi kishte ditëlindjen, çifti ka realizuar edhe “baby gender reveal”, dhe sot kanë zbuluar se është vajzë, Gala do të bëhet me motër.

”Zoti na e dyfishoi lumturinë. Motra e vogël e Galës mezi po të presim”, ka shkruar mes të tjerash aktorja krahas fotos me bashkëshortin.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort