Ndërron jetë i riu nga Lipjani

I riu Islam Qeriqi, nga fshati Krojmir komuna e Lipjanit, ka ndërruar jetë pas sulmit në zemër.

I nderi ishte 30 vjeç dhe pas vete ka lënë gruan dhe fëmijët e tij.

Go to TOP