Kombëtare

“Më ofruan mbjellje”/ Blendi Fevziu publikon fotot epike dhe zbulon vendimin që ka marrë

Gazetari Blendi Fevziu ka bërë një postim epik sot në rrjetet sociale.

Nisur nga një sondazh që është bërë në rrjetet sociale me humor për të, ku kanë publikuar disa foto që tregojnë sesi duket ai nëse do të kishte flokë, Blendi Fevziu ka marrë një vendim.

“Pas nje votimi 24 oresh kjo foto e pare fitoi me shumice te ndjeshme votash. E ndjekur nga fotoja dyte. Falenderoj edhe nje klinike qe me ofroi te me mbjelle floket dhe te mi beje kacurrela si ketu. Po une preferoj te mbetem si ne foton e fundit. . Jam sh komod ashtu.”- shkruan Fevziu.

Shfaq më shumë
//benoopto.com/4/3473483