Malisheva dhe Dukagjini ndajnë pikët

Ndeshja mes Malishevës dhe Dukagjinit nuk ka përcaktuar fitues, pasi skuadrat u ndanë me rezultat të barabartë, 2-2.

Dukagjini pjesën e parë e mbylli me epërsi minimale, por Malisheva përmbysi rezultatin në pjesën e dytë, ku shënuan Bruqi dhe Kryeziu.

Megjithatë Dukagjini arritën të sigurojë një pikë përmes golit të Bujar Shabanit.

Ekipet mbesin në pozitat e njëjta në tabelë, me Malishevën në shtatin dhe Dukagjini në të tetin.

Go to TOP