उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Koreja e Veriut teston “raketën monstruoze”, Kim: Do të kemi forcën bërthamore më të fuqishme në botë

Koreja e Veriut synon të ketë forcën strategjike më të fuqishme bërthamore në botë. Kështu ka deklaruar udhëheqësi i saj Kim Jong-un në një ceremoni që festonte nisjen e një rakete  të re ndërkontinetale, gjatë së cilës vajza e tij u shfaq për herë të dytë në publik.

Kim ka dhënë një seri masive promovimesh për ushtrinë dhe shkencëtarët e përfshirë në zhvillimin e Hwasong-17 të ri, e quajtur nga analistët ushtarakë ‘raketa monstruoze’, e aftë për të arritur në Shtetet e Bashkuara.

Kjo raketë balistike ndërkontinentale (ICBM) u testua më 18 nëntor, duke rënë në ujërat jashtë Japonisë.

“Hwasong-17 është arma strategjike më e fortë në botë dhe përbën një hap të mrekullueshëm përpara në zhvillimin e teknologjisë për montimin e kokave bërthamore në raketa balistike”, tha lideri me entuziazëm, cituar nga agjencia e lajmeve zyrtari koreano-verior KCNA.

Shkencëtarët, ushtarët dhe drejtuesit e këtij programi kanë kontribuar në “qëllimin e ndërtimit të armës më të fortë në botë”.

Lideri korean theksoi se qëllimi i zhvillimit të një force bërthamore është “të mbrohet me besueshmëri dinjiteti dhe sovraniteti i shtetit dhe popullit”.

Është “kauza revolucionare më e madhe dhe më e rëndësishme dhe qëllimi i saj përfundimtar është të zotërojë forcën strategjike më të fortë në botë, forcën e pashoqe që nuk ka të krahasuar në shekull”, deklaroi Kim.

Gazeta zyrtare Rodong Simun publikoi sot disa foto ku shihet lideri i Koresë së Veriut duke pozuar në shoqërinë e qindra civilëve dhe ushtarëve gjatë ceremonisë, i shoqëruar nga vajza e tij. Ekzistenca e kësaj të fundit u zbulua për herë të parë javën e kaluar, kur mediat vendase publikuan fotot e saj bashkë me të atin, dtë kapur dorë për dore në lëshimin e Hwasong-17./A2/