Kjo është dhurata që Geti dhe Marina blenë për vajzën

Çifti njohur Geti dhe Marina këto ditë ishin në Itali për javën e modës.

Përmes disa pamjeve qe moderatorja ka publikuar shihen tek dyqanet e ndryshme në Milano, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse vajza e tyre është në Shqipëri, Marina në ‘Instagram’ tregon se “Marget ka shumë dëshirë patat dhe na ka porositë që ti blejmë sa më shumë”.

Go to TOP