Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Këtë vit do të ketë dasmë – Ylli Dervishi dhe Verona i japin fund beqarisë

Ish-konkurrenti i Big Brother VIP Kosova 2, Ylli Dervishi, ka ndarë një lajm fantastik për fansat.

Ai bëri të ditur në Ora Shtatë të Klan Kosovës se së bashku me Veronën po planifikojnë dasmë.

Nuk dihet akoma data e martesës, por është e sigurt se këtë vit do të ketë dasmë.

Foto: Screenshot/YouTube

Ylli ka qenë një nga banorët më të komentuar në edicionin e dytë të këtij reality shou.

Kjo për shkak të situatës dhe raportit që krijoi me Santiana Malokun, gjë që u përfol jashtë shumë.

Foto: Screenshot/Instagram

Në lidhje me këtë, mori famë të madhe edhe partnerja e tij, pasi u fut në BBVK për një përballje me Yllin.

Sidoqoftë, ata po vazhdojnë të jenë të lumtur e të shfaqen kudo bashkë.

Go to TOP