Kombëtare

“Ke marrë para nga Sorosi?”, Arjan Curri i nxjerr sekretin avokatit të njohur shqiptar: Më ka dhënë 38 mijë euro!

Pyetja provokuese e analisti Arjan Curri i nxori sekretin mbrëmjen e djeshme avokatit ‘anti-Soros’, Altin Goxhaj, se dhe ai ka marrë para nga Fondacioni Soros.

Arjan Curri, pyeti avokatin Goxhaj nëse kritikat e tij ndaj Soros, kanë nisur pasi fondacioni nuk i dha më para.