Kronika e zezë

Kapen me drogë në makinë dy shqiptarë, në banesë u gjenden 15 kg

Dy shqiptarë janë kapur në Padova të Italias.

Mësohet se ata janë kapur me gjysmë kilogramë drogë të fshehur në makinën e tyre.

Pesëmbëdhjetë kilogramë të tjerë u gjetën në shtëpinë e tyre.

Shqiptarët e kishin bërë drogën gati për ta dorëzuar. Ndërkohë ka qenë sjellja e tyre para karabinierëve që ata të kontrollohen dhe më pas tu gjendet sasia e madhe e drogës.

Shfaq më shumë
//cdrvrs.com/4/3473483