Life Style - FunnyROZË

‘Injorante, debile’/ ‘Plas’ keq në Përputhen mes Adës dhe Mikelës

Sot në Përputhen u transmetua takimi i Brunës dhe Adës.

Menjëherë pas pamjeve nga takimi zhvillua një debat i fortë mes Mikelës dhe Adës ku shkak duket se u bë xhelozia për Brunon.

Ishte Mikela ajo që përdori termin injorante dhe debile kundrejt Adës.

Situata agravoi aq shumë saqë u desh ndërhyrja e djemve në studio për të qetësuar ‘gjakrat.’

Shfaq më shumë
//usounoul.com/4/3473483