“I ngjan babës”, e ftuar e papritur ndërpret intervistën: Më falni se vajza ime filloi të qajë

Flutura Kusari, këshilltare ligjore e Qendrës Evropiane për Lirinë e Shtypit dhe të Medias, ka ndërprerë në mes intervistën e saj teksa fliste për takimin që kishte me kryeministrin Edi Rama lidhur me lirinë e fjalës. Në një lidhje direkte për emisioni ‘A Shoë’, Kusari u ndërpre nga e bija, e cila donte të ishte pjesë e bisedës.  

PJESË NGA BISEDA:

Flutura Kusari: Më falni se vajza ime filloi të qajë.

Adi Krasta: Na e nxirr pak ta shohim gazetaren e vogël. Me siguri e di ç’ka ndodhur gjatë atij takimi dhe prandaj qan. Me ato flokë kaçurrela i ngjan babës.

Go to TOP