Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Hailey Bieber shfaq këmbët joshëse në një minifustan për markën e saj “Rhode”

Hailey Bieber tregon këmbët e saj të skalitura me një minifustan kafe seksi teksa mbërrin në një event të lançimit për linjën e saj të kujdesit të lëkurës Rhode në Paris.

Hailey Bieber dukej fantastike teksa mbërriti në një event për kompaninë e saj të kujdesit të lëkurës Rhode në Paris të enjten në mbrëmje, shkruan DailyMail.

Modelja 26-vjeçare, e cila kohët e fundit shmangu një përplasje të vështirë me Selena Gomezin, u vesh me një minifustan ngjyrë kafe të ngushtë me mëngë të gjata që i tregonte këmbët e saj të skalitura.

Ajo e stiloi fustanin e prerë me taka lëkure ngjyrë kafe dhe geta të zeza seksi.

Gruaja e Justin Bieber ka aksesuar me vathët e saj të artë dhe disa unaza elegante.

Reklama

Sipërmarrësja dukej se ishte në humor të lartë, teksa ua bëri me dorë fansave të saj përpara se të shkonte në vendin kryesor të ngjarjes.

Flokët e saj të bukur brunë kryesisht ishin të lidhur përsëri në një topuz të lirshëm, edhe pse një tufë e vetme u shtri në anën e djathtë të fytyrës së saj.

Ajo u shfaq së fundmi në një palë imazhe promovuese për Rhode që ishin bërë në Paris dhe u shpërndanë në llogarinë e kompanisë së saj në Instagram të mërkurën.

Në një nga fotot e saj, sipërmarrësja mori një pozë teksa po ecte nëpër rrugët e qytetit të dritave.

Hailey modeloi një minifustan elegant rozë të lehtë që ekspozonte krahët dhe këmbët e saj të tonifikuara dhe ishte në kontrast me këpucët prej lëkure.

Reklama

Hailey zgjodhi një jakë bezhë që ishte veshur nën një pallto lëkure të madhe ndërsa pozonte për foton.

Kompania e saj e kujdesit të lëkurës u zgjerua kohët e fundit në Francë, si dhe në Gjermani, Irlandë, Itali dhe Spanjë.

Hailey themeloi markën e saj në qershor të vitit të kaluar dhe aktualisht shërben si drejtoreshë kreative e saj. /Telegrafi/

Go to TOP