Gruaja rrah burrin në Podujevë, ky e raporton në polici

Një rast i dhunës familje është raportuar dje në Podujevë.

Raportues ka qenë një burrë, i cili ka treguar në polici se është në hall nga gruaja e tij.

Kjo pasi që ajo po ushtron dhunë ndaj tij vazhdimisht.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Go to TOP