SPORT

Gruaja e yllit të PSG-së ‘ankohet’: Ne bëjmë s*ks vetëm…

Siç duket gruaja e Ashraf Hakimit është e pakënaqur me orarin e ngarkuar që futbollisti ka.

Hakimi ishte lojtari që zëvëndësoi Leo Messin në ndeshjen mes Paris Saint-Germain dhe Lyon, ku u zhvillua episodi mes asit argjentinas dhe Mauricio Pochettino.

Megjithatë emri i tij është vendosur në qendër të mediave së fundmi për shkak të zbulimeve pikante të gruas së tij.

Konkretisht teksa ai po festonte fitoren me dy gola në Paris kundër Mets, gruaja e tij Hiba Abouk ishte e ftuar në emisionin televiziv’  “La Resistencia”.

Gjatë emisionit aktores iu desh të përballej me pyetjet më të njohura të programit që janë ato në lidhje me marrëdhënien e saj me yllin e PSG-së dhe në lidhje me paratë që ajo fiton me punën e saj si aktore.

Pyetjes së parë 33 vjeçarja nga Tunizia e cila është cilësuar si ‘aktorja më e bukur në botë’ iu përgjigj:

”Unë do të jem e sinqertë. Nuk e shoh shumë Ashraf kohët e fundit. Nëse mund të jap një numër të saktë se sa herë kemi bërë seks muajin e fundit është 6.5 herë’.

Ndërsa në lidhje me paratë që ajo fiton nga karriera e saj si aktore u pëgjigj:

“Unë kam punuar mjaftueshëm dhe kam bërë mjaft reklama për të formuar familjen time dhe për të pasur shumë fëmijë”.

Prezantuesi vazhdojë pyetjen: “A mund të mbash një brez të tërë?” Ajo tha po.

E lindur në Madrid, ajo është më e vogla nga katër vëllezërit e motrat në familje dhe përveç paraqitjes së saj ekzotike, flet spanjisht, arabisht, frëngjisht, anglisht dhe italisht.

Image
Image
Image