Gruaja e rrah burrin në Prishtinë, viktima pranon tretman mjekësor

Një burrë në Prishtinë ka raportuar dje në polici, se është sulmuar me mjet të fort nga gruaja e tij.

Si rezultat i dhunës, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Burri edhe gruaja janë intervistuar, dhe pas kësaj janë liruar në procedurë të rregullt.

Për këtë ngjarje është iniciuar rast “Dhunë në familje”, njofton policia.

Go to TOP