Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Goditet nga vetura një fëmijë pesëvjeçar në Vushtrri

Një fëmijë i moshës pesëvjeçare është goditur nga një veturë në qytetin e Vushtrrisë.

Fëmija ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth mesditës.

Go to TOP