Kosova.info

Goditet nga vetura një fëmijë pesëvjeçar në Vushtrri

Një fëmijë i moshës pesëvjeçare është goditur nga një veturë në qytetin e Vushtrrisë.

Fëmija ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth mesditës.

escort mersin - izmir escort